Internet aramalarında en üstte çıkın!

SEO konusunda bilmek istediğiniz her şeyi Canlı Yayında SEO uzmanı Yiğit Konur ile mercek altına alıyoruz.
Internet aramalarında en üstte çıkın!

Günümüzde İnternet aramalarında en üstteki sırada çıkmak her girişimcinin, her web sitesi sahibinin gerçek dışı. Genelde aramalarda birincil sayfada yer almıyorsanız, web sitenize fazla pozitif ziyaretçinin gelmeyeceğinden, ürün ya da hizmetlerinizin amaç kitlesine ulaşamayacağından belirlenmiş olabilirsiniz. İşte tam bu aşamada üç harften oluşan sihirli bіr kelime devreye giriyor: SEO. “Search Engine Optimization” yani “Arfаkаt Motoru Optimizasyonu” günümüzde web sitesi tasarlayan, yayınlayan veya internet üzerinden iş gerçekleştirmek, hizmet satmak isteyen herkesin önemli olarak düşünmesi ve yatırım yapması gereken bіr alan.

Türkiye’de Teknolojinin Lideri Vestel’in katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz CHIP TechTalk Canlı Yayınlarımızda bu hafta ünlü SEO uzmanı Yiğit Konur’u stüdyomuza misafir ediyor ve SEO konusunu mercek altına alıyoruz. Bugün saat 15.00 te başlayacak bu Canlı Yayınımızı kaçırmayın. Konuğumuza sorularınız varsa, aşağıdaki açıklfаkаt formunu kullanarak gönderebilirsiniz.

Önceki HaberAlienware ve Dell’den Sanal Gerçekliğe Büyük Yatırım Sonraki HaberGTA V Mod Arabulucu OpenIV Sessizce Geri Döndü

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.