Intruders

28 Weeks Later (28 Hafta Sonra) filminin yönetmeni Juan Carlos Fresnadillo, başta Children of Men olmak üzere pek çok filmde başrol oynayan Clive Owen ’la, Intruders adlı İspanyol menşeli bіr korku ger…
Intruders

28 Weeks Later (28 Hafta Daha Sonra) filminin yönetmeni Juan Carlos Fresnadillo, ilk olarak Children of Men edinmek üzere o kadar fazla filmde başrol oynayan Clive Owen ’la, Intruders adlı İspanyol menşeli bіr korku gerilim filmi için bіr araya geliyor. Film, bünyede yeterince gerilim yaratacakmış gibi görünüyor.

Kimse onu göremese de, Hollow Face (Anlamsız Surat/Sima/Çehre) karanlık köşelerde bekleyerek ümidini yitirme içerisinde sevilmek istiyor fаkаt dehşet ve dehşet yaymaktan başka bіr şey bilmiyor. Farrow ’un 13 yaşındaki kızı Mia, kendi evlerinde saldırıya uğradığı süre John Farrow ’un da hayatına giriyor. Aile bağları içerisinde çatlaklar belirmeye başlarken gerçekle düş arasındaki çizgi artan bіr şekilde bulanıklaşıyor. Hiçbіr emniyet önlemi, Hollow Face ’e engel olamayacakmış gibi görünüyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.