iPhone/iPad Recorder

iPhone/iPad Recorder (Mac) indir. iPhone/iPad Recorder, iPhone ve iPad ekranını Mac bilgisayara yansıtma, ekran videosu çekme programı.
iPhone/iPad Recorder

iPhone/iPad Recorder, Mac bilgisayarınızda iPhone ve iPad ’inizin ekranını bilgisayarınıza yansıtmak, ekran videosu çekmek için kullanabileceğiniz programlardan biri. Bilhassa oyun videolarını kaydedenler için yararlı olduğunu düşündüğüm program ücretsizler aralarında en iyisi.

Mac bilgisayara sahipseniz QuickTime programıyla iOS cihazlarınızın ekranını Mac ’inize kolaylıkla yansıtabilirsiniz. Ekran videosu çekerken video kalitesi haricen bіr ayara gereklilik duymuyorsanız program yeterli zіrа video çözünürlüğü dışarıda video formatını ayarlama, videoyu sosyal ağlarda paylaşma, ses kaynağını seçme gibi ekstra ayarlara gereksinim duyduğunuzda Apowersoft iPhone/iPad Kaydedici gibi işlevsel ekran kaydetme programları sizin için daha doğru tercih olacaktır.

Tek dokunuşla iOS cihazınızın ekranını Mac bilgisayarınıza yansıtma kolaylığı sunan program hem düşey ayrıca de yatay konumda kaydı sorunsuzca yapıyor. İnternet bağlantı hızınız iyiyse artı takılma da yaşamıyorsunuz. Programın tek kötü yanı belli zaman bedava kullanıma izin veriyor bіlе ekranın köşesine filigran yapıştırma gibi gözden düşmüş şeyler içermiyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.