İş Faktoring’e uluslararası web ödülü

WebAward 2014 yarışmasında; “Finansal Hizmetler” Kategorisinde “Standart of Excellence” ödülünü aldı.
İş Faktoring’e uluslararası web ödülü

WebAward 2014 yarışmasında; “Mali Hizmetler” Kategorisinde “Standart of Excellence” ödülünü aldı.

Merkezi ABD olan The Web Marketing Association göre 1997 yılından bu yandan düzenlenen “WebAward Yarışması”nda adaylar,  tasarım, içerik, özgünlük, etkileşim, tatbik kolaylığı, inovasyon ve Teknoloji gibi kriterler üzerinden dаmmаlendiriliyor.

Finans sektöründeki rakiplerine ve finans sektörüne göre iddialı görsel grafikleriyle, renkli, devingen ve sıradışı bіr tasarım konseptine sahip web sitesi için Gri Creative göre özel ilüstrasyon ve infografikler hazırlandı.

Web tasarımı alanında standartları belirleyen WebAward yarışması, yedi esas kritere dayanarak her yıl 96 sektörel kategoride en başarılı web sitelerini seçiyor.

Dаmmаlendirmede kullanılan yedi ayırıcı özellik ise tasarım, yenilik/farklılık, içerik zenginliği, teknoloji kullanımı, interaktivite, yazım dili akıcı anlatım/anlaşılırlık, tatbik kolaylığı.

1996 ’da kurulan ABD merkezli “Web Marketing Association” göre bahşedilen WebAward ödülleri, sektörde benchmark yaratmayı ve internet üzerindeki en etkin web sitelerinin tasarımcılarını bіr araya getiren bіr platform olmayı hedefliyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.