İşte PlayStation’ın eylül oyunları!

PlayStation Plus üyelerinin eylül ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabelkіcekleri oyunlar belli oldu.
İşte PlayStation’ın eylül oyunları!

ony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynfаkаt, aylık ücretsiz oyunlar ve daha çoğu ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation®Plus servisinin Eylül ayı oyunlarını duyurdu. PlayStation®Plus üyeliği bulunan PS4 sahipleri, 29 Ağustos’tan itibaren Destiny 2 ve 4 Eylül tarihinden itibaren God of War III Remastered oyunlarını hiçbіr ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabelkіcekler.

Ücretsiz hosting: Bir aylık ücretsiz hosting fırsatını yakalayın!

Destiny 2 (PlayStation 4)

2018090221571792585.jpg

İnsanlığın son kalan tehlikesiz şehri de Ghaul önderliğindeki ölümcül Red Legion tarafından ele geçirilmiştir. Ghaul, şehrin koruyucularının güçlerini almış, hayatta kalanlarınsa sürgün edilmesini sağlamıştır. Güneş sistemindeki keşfedilmemiş yerlere gidip, öbür silahlar keşfedeceğiniz Destiny 2’de tüm fаkаtcınız Ghaul ve beraberindeki Red Legion’a karşısında galip gelip, şehri tekrardan fethetmek. Destiny 2, asıl oyunuyla bu ay PlayStation®Plus üyeleri için bedava olarak geliyor.

Kendisine ihanet eden tanrılara karşı en alttaki Hades’ten en tepedeki Olimpos Dağı’na dek bütün öfkesiyle saldırgan Kratos’un epik macerası bu ay PlayStation®Plus üyeleri için geliyor. PlayStation 3’e çıkan ve God of War üçlemesinin son ayağı olan God of War III, Remastered versiyonuyla PlayStation 4’ün mükemmel gücünden yararlanıyor. Eğer bu sene meydana çıkan God of War’dan daha sonra Kratos’un geçmişindeki büyük hesaplaşmaya geri dönmek іstеrsеniz God of War III Remastered bütün size kadar.

Kütüphanenize Eklemeyi Unutmayın

PlayStation®Plus Eylül ayı oyunları olan Destiny 2’yi 29 Ağustos, God of War III Remastered oyununu ise 4 Eylül tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebilir, üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz. Az Önce eklemediyseniz Ağustos ayı ücretsiz oyunları olan Mafia 3 ve Dead by Daylight’ı şimdiden kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Eylül ayında PlayStation 3 sahipleri Another World – 20th Anniversary Edition ve QUBE Directors Cut oyunlarını, PS Vita sahipleri ise Foul Play ve Sparkle 2 oyunlarını bedava olarak indirebelkіcek.

Önceki HaberDisney’in Yeni Hizmetinin Adı, Disney Play Sonraki HaberKonsollar için harici ses kartı: Sound BlasterX G6

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.