iZip

iZip (Mac) indir. iZip, Mac bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz dosya sıkıştırma ve açma programı.
iZip

iZip, Mac bilgisayarınızda zip, rar ve öteki sıkıştırılmış formattaki dosyaları açtırmak aynı zamanda dosyalarınızı daha basit göndermek, sisteminizde bölge başlatmak için dosya sıkıştırma için kullanabileceğiniz ücretsiz bіr program ve minik boyutlu.

ZIP, ZIPX, RAR, TAR, 7ZIP ve öteki sıkıştırılmış dosyaları OS X Finder ’dan yönetmeye izin veren iZipi hem kullanımı kolay, keza etkin, hem de sınırlamalar getirmeyen başarılı bіr dosya sıkıştırma ve açma programı olarak öne çıkıyor.

WinZip, WinRAR ve öteki programlarla oluşturulmuş dosyaları da sorunsuzca açabilen program, Mac bilgisayarınızda çıkarılabilir depolaama alanı olarak göründüğünden dosyalarınızı doğrudan doğruya zip formatında kaydedebiliyor, sürükle bırak yöntemiyle arşivleriniz arasında dosyalarınızı aktarabiliyorsunuz. iZip kullanan arkadaşınıza sıkıştırılmış formatta gönderdiğiniz video ve fotoğraflar için zipli dosyayı açmadan görüntüleme, slayt olarak görüntü seçeneği sunan programla sıkıştırdığınız dosyalar 256-bit AES şifreleme ile korunuyor.

iZip Özellikleri:

Kayıtlar dosyalarını çıkarılabilir depolama olarak manzara Şifrelenmiş ve büyük boyutlu dosyalar için yardım Evraklar asistanı Güvenli paylaşma Otomatik güncellemeler ZIP, ZIPX, RAR, TAR, TAR.GZ ve 7ZIP dosyaları için yardım

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.