Jeff, Who Lives at Home

Pat şiddetli bіr orta yaş krizine girmiş ve evliliğinde sorunlar yaşayan bіr adamdır. Karısı Linda’nın yeni isteği ise olayları iyice çığrından çıkarır. Karısı Pat’ten son model spor bіr araba almasın…
Jeff, Who Lives at Home

Pat şiddetli bіr orta yaş krizine girmiş ve evliliğinde sorunlar yaşayan bіr adamdır. Karısı Linda’nın yeni isteği ise olayları adamakıllı çığrından çıkarır. Karısı Pat’ten son model spor bіr araba almasını istemektedir ve Pat artık karısının kendisini aldattığına belirli gibidir. Kardeşi Jeff ise annesiyle birlikte yaşamış otuzlu yaşlarında, işsiz bіr adamdır. Jeff, bu biteviye hayatında bіr şeylerin değişeceğini hissedip sadece yerinde işareti beklemektedir. Benzer gün içerisinde birden fazla Kevin ismiyle karşılaşınca iz peşine düşer ve bu esnada kardeşi Pat ile karşılaşır. Ardından ise olanlar olur. Jeff ve Pat, Linda’yı başka bіr adamla görürler, öte taraftan bu tek sorunları da değildir; annelerinin başı da sıcacık bіr hayranıyla derttedir!

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.