Julia’nın Gözleri

Julia’nın (Belén Rueda) sonunda onu kör bırakacak olan bіr göz hastalığı vardır. Julia’nın ikiz kız kardeşi de aynı hastalığa yakalanmış ve kendini bodrum katında asarak intihar etmiştir. Herkes onun …
Julia’nın Gözleri

Julia’nın (Belén Rueda) sonunda onu kör bırakacak olan bіr göz hastalığı vardır. Julia’nın ikiz kız kardeşi de benzer hastalığa yakalanmış ve kendini bodrum katında asarak intihar etmiştir. Herkes onun intihar ettiğini düşünse de Julia benzer fikirde değildir, kardeşini kimin öldürdüğünü bu işin reel nedenini öğrenmek amacı ile kendini bu göreve adar ve araştırmaya girer. İpuçlarını bіr bіr toplamaya başladığı andan itibaren izlenildiğinin farkına varır. giderken gözündeki hastalık ilerlediğinden nedeniyle Julia cerrahi bіr işlem geçirir ve iki hafta baştan başa gözünde bіr sargı ile yaşamak zorunda kalır. Kardeşini öldüren katilin geceleri evine girip kendisini izlediğini hisseder ve onun için gerilimli saatler başlamıştır. Onun kusuru görme yeteneğinin sade bіr çarpıtması mıdır ya da hayal kurma gücünün yeteneği midir? El Laberinto Del Fauno, El Orfanato, Splice gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Guillermo del Toro’nun yeni projesinde El Orfanato’daki Lauro rolüyle başarılı bіr oyunculuk sergileyen Belen Rueda başrolde.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.