Just Sing

Just Sing (Ios) indir. Just Sing, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr müzik oyunudur.
Just Sing

Just Sing, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üstünde oynayabileceğiniz bіr müzik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun ile eğlenceli müzik videoları oluşturabilir ve sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Ubisoft kadar yayınlanan bіr diğer müzik oyunu olan Just Sing, adından da anlaşıldığı üzere sadece şarkı söylediğiniz bіr oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kareoke yapıyor ve bu sırada da telefonunuzdaki dilekçe bіr uçtan bіr uca sesiniz ve görüntünüz eş zamanlı olarak oyun konsolunuzdaki oyuna yansıyor ve kayıt altına alınıyor. Oyunu oynamak için ise Xbox One ya da Playstation 4  sahibi olmanız gerekiyor. Oyun sırasında çektiğiniz videoları özelleştirebilir ve eğlenceli ışık halkası getirebilirsiniz. Oyunu oynamak ise epeyce kolay. Aynı ağda olan telefon ve konsol arasında eşleştirme yaptıktan sonradan kendinize müzik seçmeli ve söylemeye başlamalısınız. 45 ayrı müzik arasından dilediğinizi seçerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Just Sing oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarııza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.