Kahramanlar Okulu

Süper kahramanların sıradan kabul edildiği bіr dünyada geçen Sky High, The Commander (Kurt Russell) ve Jetstream (Kelly Preston) isimli, şöhret olmuş iki kahramanın
Kahramanlar Okulu

Süper kahramanların banal kabul edildiği bіr dünyada geçen Sky High, The Commander (Kurt Russell) ve Jetstream (Kelly Preston) isimli, şan olmuş iki kahramanın “güçleri olmayan” oğulları Mike’ın hikayesini anlatıyor. Mike lise çağına gelince soluğu kahramanların lisesi Sky High’da alır. Gelin görün öyle, süper güçleri olmamak yeterince fena değilmiş gibi, Mike, üstelik, süper kahramanların değil de asistan karakterlerin sınıfına düşer. Kısa zamanda toparlanan Mike, kendi güçlerini kullanmaya başlar. Hem ailesinin yüzünü kara çıkarmaz ayrıca de okuluna yaklaşmakta olan bіr tehlikenin karşısına geçer. Kahramanlığını kanıtlaması azıcık vakit alsa da sonucun mükemmelliğinden cümbür cemaat memnun kalacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.