Kan Kokusu

Görünüşte faziletli ve hayırlı Parker ailesi, her zaman kendi içlerine dönük olmuşlardır, hem de gayet geçerli bіr sebep için. Kapalı kapılar ardında, aile reisi Frank (Bill Sage) sıkı bіr tutum ile a…
Kan Kokusu

Görünüşte faziletli ve bahtı açık Parker ailesi, tekrar tekrar kendi içlerine dönük olmuşlardır, hem de gayet geçerli bіr sebep için. Kapalı kapılar ardında, aile reisi Frank (Bill Sage) sıkı bіr tavır ile ailesini yönetmektedir, her ne pahasına olursa olsun atalarının geleneklerini devam ettirmeye kararlıdır. Şiddetli bіr yağmur fırtınası yaşadıkları yere gelince, felaket baş gösterir ve kızları Iris (Ambyr Childers) ve Rose (Julia Garner) tipik bіr aileninkilerden öteye geçen kimi sorumluluklara itilir. Küçük kasabalarını istila etmek için acımasız sağanak devam ederken, lokal otoriteler Parker’ların uzun yıllar çok sıkıca alt olduğu bіr sırra kendilerini götüren ipuçlarını bulmaya başlar.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.