Kangru Jack

Hoş vakit geçirmek için izlenebilecek bіr film Kanguru Jack… Aynı zamanda Çıtır Kızlar’ı da yöneten David McNally, kamerayı yine güldüren tuhaf arkadaşlara çevirmiş… Filmde yarım yamalak müzisyen …
Kangru Jack

Hoş vakit dinmek için izlenebilecek bіr film Kanguru Jack… Bununla Beraber Çıtır Kızlar’ı da idare eden David McNally, kamerayı tekrar güldüren acayip arkadaşlara çevirmiş… Filmde baştan savma müzisyen bіr şahsiyet ile bіr berberin Brooklyn’den Avustralya’ya uzanan garip yolculuğu anlatılıyor… Bu içli dışlı iki kanka yolunun, Kanguruların memleketi Avustralya’ya düşmesi ise bіr hayli “hissi” sebeplere dayanmaktadır… Bir çetenin arzusu üzerine Avustralya’ya giden ekip, kendilerine ait olmayan 100.000 doları bіr kanguruya kaptırınca, maceralar başlar. Bundan Bzіrа tüm fаkаtçları paranın içinde olduğu kırmızı ceketi bulmaktır. Onlara bu maceralarında barbar yaşam uzmanı Jessie yardımcı olacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.