Kanunsuzlar

Kaçakçılıkla nam salmış Bondurant kardeşlerin gerçek hikayesinin anlatıldığı film, Büyük Depresyon döneminde Virginia eyaletinde yasa dışı yollarla zengin olan alkol üreticilerini ve kaçakçılarını oda…
Kanunsuzlar

Kaçakçılıkla nam salmış Bondurant kardeşlerin reel hikayesinin anlatıldığı film, Büyük Buhran döneminde Virginia eyaletinde yasa dışı yollarla varlıklı olan içki üreticilerini ve kaçakçılarını odağına alıyor. Bondurant ailesine mensup 3 kardeşin birbirine olan sadakati, kaçakçılıkla kazandıkları iyi paradan kendilerine pay isteyen devlet görevlileri aleyhinde da sınanıyor.

Yönetmenliğini en son The Road filmine imza atan John Hillcoat’un üstlendiği film Tom Hardy, Guy Pearce, Gary Oldman, Shia LaBeouf, Jessica Chastain ve Mia Wasikowska gibi yıldızlardan oluşan bіr kadroya sahip. Yapım 2012 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışmıştı. Avrupa’nın farklı alanlara yönlendirilmiş festivallerini gezen filmin yurtdışı eleştirmen notu da oldukça yüksek.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.