Kapımdaki Casus

Fim, başrolünde Jackie Chan ’ i casusluk kariyerini bırakıp yan kapı komşusu ve kız arkadaşı olan Gillian (Amber Valetta) ile oturmaya karar veren gizli bіr CIA süper ajanı olarak Bob Ho rolünde …
Kapımdaki Casus

Fim, başrolünde Jackie Chan ’ i casusluk kariyerini bırakıp emrindeki kapı komşusu ve kız arkadaşı olan Gillian (Amber Valetta) ile oturmaya karar veren rahat bіr CIA süper ajanı olarak Bob Ho rolünde oynatıyor. Ama Bob ’un Gillian ’ ın onunla evlenmeyi kabul etmeden önce tamamlaması gereken bіr görevi daha vardır: 3 çocuğunun dostluğunu kazanmak.Gillian şimdi şehirden ayrılmak zorunda kalınca, Bob çocuklara bakmak için gönüllü olur, bu nedenle onların onayını kazanabilecektir. Lakin çocuklardan biri yanlışlıkla çok dar bіr formülü bilgisayarından indirince, Bob ’un baş düşmanı Rus bіr terörist, Bob ’u kariyerinin en engebeli görevinde, casusluk ve babalık rollerini değiştirmesi için zorlayarak hamle için harekete geçer.Dövüş sanatları süper yıldızı Jackie Chan, başarılı bіr destekleyici oyuncu kadrosuyla ekranlarda görülüyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.