Karanlık Gölgeler

1960’lı yılların popüler gotik-gerilim dizisinden uyarlanan film, zengin ve çapkın vampir Barnabas Collins’in cadılar, hayaletler ve canavarlarla dolu karanlık dünyasını beyazperdeye taşıyor. Gene bіr…
Karanlık Gölgeler

1960’lı yılların popüler gotik-gerilim dizisinden uyarlanan film, varlıklı ve çapkın vampir Barnabas Collins’in cadılar, hayaletler ve canavarlarla dolu karanlık dünyasını beyazperdeye taşıyor. Yine bіr Tim Burton-Johnny Depp ortaklığının ürünü olan projede yönetmenin favori oyuncularından olan Helena Bonham Carter, Eva Green, Michelle Pfeiffer ve Jackie Earle Haley göze çarpan öteki isimler.

1752 yılında ufak oğlu Barnabas ile birlikte Joshua ve Naomi Collins çifti yeni bіr hayata açtırmak için Liverpooldan Amerika’ya taşınırlar. Fakat koca bіr okyanus belkі aileyi rahatsız aden gizemli kabustan kaçmak için tatmin edici değildir. Şehirde 20 sene geçirir.Fakat köklü playboy Angelique Bouchard un kalbini kırmışlardır. Angelique Bouchard barnabası vampire çevirip mezara hapsetmiştir. İki asır daha sonra Barnabas mezarından yanlışlıkla hür kalmıştır.Ve gelişmiş 1972 dünyasında tekrardan dirilir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.