Karanlıktan Gelen

Sessiz ve huzurlu bіr banliyöde yaşamlarını sürdüren Daniel ve Lacey Barret mutlu ve sorunsuz bіr ailedir. Güvenli ve huzur dolu yaşamları akıl almaz olaylara maruz kalmaya başladığında bu düzenlerine…
Karanlıktan Gelen

Gürültüsüz ve huzurlu bіr banliyöde yaşamlarını sürdüren Daniel ve Lacey Barret mutlu ve sorunsuz bіr ailedir. Tehlikesiz ve huzur batmış yaşamları hafıza almaz olaylara maruz kalmaya başladığında bu düzenlerine gölge düşer. Aileyi niyet bölge rahatsız edici olaylar oğullarının odasında görünmeye başlayan bіr yabancı siluetiyle başlar, gerisinde eve saldırmaya başlayan büyük kuş sürüleri ile devam eder. Aile kısa zaman içerisinde ölümcül bіr güç kadar tehdit edildiklerinin farkına varır. Ne var öyle çevrelerini bu tehdide ikna etmeleri muhtemel olmaz. Şu Anda kendi hayatlarını kendi başlarına kurtarmak için çaba zamanıdır.

Yönetmenliğini ve mantıksal bağ yazarlığını Scott Stewart’ın yaptığı filmin başrollerinde Keri Russel ve Josh Hamilton yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.