Kardeşim Benim Filminin Yorumları

Kardeşim Benim Yorumları Kardeşim benim filmi gibi yeni yapımlar gerçek anlamda başarılılar. Özellikle Türk sinemasında da ciddi anlamda güzel filmler son dönemde karşımıza çıkıyor. Komedi ve dram kategorilerinde gösterime giren Kardeşim Benim izleyebileceğiniz harika filmlerden birisi. Başrollerinde Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver’i görmekteyiz. İkisi de müzisyen olan kardeşlerin çocukluklarında yaşadıkları bazı sorunlar hayatlarının kalan dönemlerine de damga vuruyor. Bu güzel filmin yönetmeni ise Mert Baykal. Farklı tadı ve hayatın içinden yaşantıların ele alındığı filmi sitemizde izleyebilirsiniz. Kardeşim Benim Filminin Konusu Anneleri küçük yaşta olan Ozan ve Hakan, yarı göçebe bir hayat yaşamak zorunda kalırlar. Çünkü babaları düğünlerde çalgıcılık yaparken kardeşler de babalarına eşlik etmektedirler. Hakan bir ağabey olarak Hakan’ın tüm sorumluluğunu yüklenmek zorunda kalır. Duygu ve kahkaha dolu
Kardeşim Benim Filminin Yorumları

Kardeşim Benim Yorumları

Kardeşim benim filmi gibi yeni yapımlar gerçek anlamda başarılılar. Özellikle Türk sinemasında da ciddi anlamda güzel filmler son dönemde karşımıza çıkıyor. Komedi ve dram kategorilerinde gösterime giren Kardeşim Benim izleyebileceğiniz harika filmlerden birisi. Başrollerinde Murat Boz, Burak Özçivit ve Aslı Enver’i görmekteyiz. İkisi de müzisyen olan kardeşlerin çocukluklarında yaşadıkları bazı sorunlar hayatlarının kalan dönemlerine de damga vuruyor. Bu güzel filmin yönetmeni ise Mert Baykal. Farklı tadı ve hayatın içinden yaşantıların ele alındığı filmi sitemizde izleyebilirsiniz.
kardesim benim yorumlari

Kardeşim Benim Filminin Konusu

Anneleri küçük yaşta olan Ozan ve Hakan, yarı göçebe bir hayat yaşamak zorunda kalırlar. Çünkü babaları düğünlerde çalgıcılık yaparken kardeşler de babalarına eşlik etmektedirler. Hakan bir ağabey olarak Hakan’ın tüm sorumluluğunu yüklenmek zorunda kalır. Duygu ve kahkaha dolu yapım Kardeşim Benim izlemek isterseniz hemen sitemizde bulabilirsiniz. Tüm yeni gösterime giren filmleri ve harika yapımları film arşivimizde bulabilirsiniz. Bu özel yapımda Murat Boz’da oyunculuğa iyice ısınmış gibi görünmekte. Zaman içinde büyüyen kardeşler çocukluklarının sıkıntıları ve sorumluluk karmaşası ile büyüdüklerinde görüşmezler. Bu küskünlük babalarının hastalığında bile devam etmiştir. Ancak babaları öldüğünde bir şekilde görüşmek zorunda kalırlar.

30 ve 28 yaşında iki kardeş, ikisi de müzisyen ama karakterleri tamamen farklı. Ağabey Hakan daha sakin, aklı başı yerinde bir adamdır. Ozan ise ona göre daha sosyal bir insandır. Bir şekilde iki ünlünün peşinde olan magazinciler ise sürekli aralarında ki bu küskünlüğü gündeme getirmeye çalışırlar. Kardeşim Benim izlenebilecek oldukça güzel bir yapım. Etkileyici sahneleri bazen güleceğiniz, bazen ise ağlayacağınız şekilde ayarlanmış. Etkileyici konusu ile sizler de bu filmi ve diğerlerini de izlemek isterseniz hemen sitemize giriş yapabilir, sinema keyfini çok farklı bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.