Katliam Gecesi

Davison ailesi, ailenin büyüklerinin evlilik yıldönümleri vesilesiyle şehirden uzak izbe bіr evde toplanırlar. Bu kutlamanın davetsiz ilk misafiri ise ailenin genç üyelerinden Crispian’ın yeni kız ark…
Katliam Gecesi

Davison ailesi, ailenin büyüklerinin izdivaç yıldönümleri vesilesiyle şehirden uzak izbe bіr evde toplanırlar. Bu kutlamanın davetsiz birincil misafiri ise ailenin genç üyelerinden Crispian’ın yeni kız arkadaşı Erin’dır ve başlarda ortama bu durumun gerginliği başat olur. Ancak kısa vakit daha sonra yaşanmaya başlayacak olan sürpriz korku, aile bireylerinin zihinlerindeki tüm nefret tanımlarını yerle bіr eder. Crispian ve kardeşi Drake’in tartıştığı sırada evin camlarından giren bіr maskeli katiller çetesi, bütün aileyi savunmasız bіr şekilde kıskıvrak yakalar. Kaçacak yeri olmayan kurbanlar bіr gece boyunca dehşet içerisinde canlarını savunurken umulmayan sürprizler yaşanacaktır.

Filmin yönetmenliğini Adam Wingard üstlenirken başrollerinde Sharni Vinson, Joe Swanberg ve AJ Bowen bulunuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.