Kehanet izle

1959 yılında, yeni bіr ilköğretim okulunun açılış töreninde, bіr grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bіr zaman kapsülüne konacak vе 50 yıl boyunca kapsülde sak…
Kehanet izle

1959 yılında, yeni bіr ilköğretim okulunun açılış töreninde, bіr grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bіr vakit kapsülüne konacak vе 50 sene baştan başa kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bіr kız kağıdını tesadüfen gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur vе bunların görünmez halk göre kulağına fısıldandığını söyler. Yarım asır sonra, yeni bіr nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler vе kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler?ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Ama sarsıcı bіr buluş yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini vе ölü sayısını muhakkak bіr doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb?ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını vе bunlardan sonuncusunun küresel çapta bіr yıkıma yol açacağını keşfeder! Oyuncu biyografisi kategorisinden filmin oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.