Kemerlerinizi Bağlayın

Antonio ile Elena, beraber
Kemerlerinizi Bağlayın

Antonio ile Elena, beraber “yasaklanmış” bіr aşk yaşamaktadır, örnеğin Elena’nın Giorgio adında iki senelik bіr nişanlısı vardır. Ağırbaşlı ve huzurlu yaşamı bіr anda bu umulmadık tutku karşı alt üstteki olacaktır. öte taraftan, Antonio da Elena ’nın en yakın arkadaşının sevgilisidir  ve Giorgio’dan böylece tutku etmez. öte yandan Fabio da Antonio ’ya  aleyhinde kin beslemektedir. 

Aradan 13 sene geçer, artık Elena ve Antonio evlidir  ve iki çocukları vardır. Üstelik Fabio ile kurdukları iş yolunda gitmektedir. Ama ikili birbirlerine karşısında duygularını sınayacak, çok daha sert bіr sınavdan geçecektir. Bu yaşamda artık ne pişmanlıklara ne insanı sınırlayan önyargılara yer olmayacaktır… Ferzan Özpetek’in aşkın ve tutkunun güvenli olmayan sularına daldığı son filminin kadrosunda Kasia Smutniak, Francesco Arca, Filippo Scicchitano, Elena Sofia Ricci, Carolina Crescentini ve Paola Minaccioni gibi yabancı oyuncular yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.