Kimlik Hırsızı

Diana limitsiz bіr bütçeyle Miami’nin banliyölerinde gününü gün etmektedir. Ufak bіr sorun vardır bu alemleri finanse etmek için, kullandığı kimlik bіr başkasına aittir: Sandy Bigelow Patterson, bіr b…
Kimlik Hırsızı

Diana limitsiz bіr bütçeyle Miami’nin banliyölerinde gününü gün etmektedir. Ufak bіr sorun vardır bu alemleri para sağlamak için, kullandığı kimlik bіr başkasına aittir: Sandy Bigelow Patterson, bіr bankada tip temsilcisi olarak çalışan Sandy Bigelow Patterson, ABD’nin oldukça uzak bіr yerinde yaşamaktadır. Polisten aradığı cevabı bulamayınca kendi sorununu yeniden kendisi halletmeye çalışan Sand ysadece 1 hafta süren takipten sonradan, hayatındaki her şeyi onunla paylaşmakta olan bu kadınla yüzleşmek için güneye dürüst yola çıkar. 2000 dingil yoldan geldiğinde görür ki kimliğini geri almak hiç kolay olmayacaktır. Zira Diana suçlu olmasına rağmen yağ gibi üste çıkmayı beceren yırtık bіr kadındır.

Patrondan Kurtulma Sanatı filmiyle oldukça iyi bіr çıkış yakalayan Seth Gordon’ın son filmi Jason Bateman ve Melissa McCarthy’i buluşturan şen bіr yol komedisi.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.