Koleksiyoncu 2

Koleksiyoncu dehşet saçmak için bіr kez daha geri geliyor. Arkin kurtulmuş halde hastanede yatmaktadır ve Maskeli seri katil şimdi yeni bіr kurbanın peşindedir: genç ve çok güzel Elena. Genç kız bіr a…
Koleksiyoncu 2

Koleksiyoncu nefret edilen şey saçmak için bіr kere daha geri geliyor. Arkin kurtulmuş halde hastanede yatmaktadır ve Maskeli çabuk katil acilen yeni bіr kurbanın peşindedir: genç ve çok hoş Elena. Genç kız bіr arkadaşının ısrarıyla kendisini bekleyen tehlikelerden habersiz, bіr ev partisine gider. Psikopat katil tarafından kaçırılan Elena, katilin işkence merkezi olarak kullandığı terk edilmiş bіr otele hapsedilir. Kızının ortadan kaybolduğu kısa sürede fark eden babası, rehin ututlduğu yerden kızını kurtarmak için bіr grup adam kiralar. Kurtarma ekibi, kendilerine yol göstermesi içinse Koleksiyoncunun elinden kurtulmayı başaran tek insan olan Arkin’i seçerler. Arkin’in hayatı Elena’nınki için yeniden tehlikededir.

Marcus Dunstan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve senaryosu Dunstan ile Patrick Melton’un elinden çıkan nefret edilen şey ve gerilim dolu filmin oyuncu kadrosunda ise Josh Stewart, Emma Fitzpatrick ve Christopher McDonald isimleri başı çekiyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.