Köpek Oteli

Andi (Emma Roberts) ve küçük kardeşi Bruce (Jake T. Austin), evde hayvan beslenmesine kesinlikle izin verilmeyen bіr kasabada yaşamaktadır. Buna rağmen gizli gizli besledikleri Friday adlı köpeklerini…
Köpek Oteli

Andi (Emma Roberts) ve küçük kardeşi Bruce (Jake T. Austin), evde hayvan beslenmesine şüphesiz izin verilmeyen bіr kasabada yaşamaktadır. Buna rağmen el altından besledikleri Friday adlı köpeklerini bundan bzіrа daha pozitif saklayamayacakları bіr noktaya gelmişlerdir.

Bir gün raslantı karşılarına çıkan terk edilmiş bіr otel binasını görür görmez Andi?nin aklına bіr akıl gelir. İçinde zaten birkaç köpeğin yaşadığı bu ıssız oteli köpekler için harika bіr yuvaya dönüştüreceklerdir. Kararın verilmesinden sonra ufak Bruceun mekanik dehası devreye girer. Gündelik eşyaları mekanik mucizelere transformasyon görevini o alır. Ardındaki komşu çocukların da yardımıyla ıssız oteli büyüleyici bіr köpek cennetine dönüştürmek için kolları sıvarlar. Burası yalnızca Friday için yok, bulabilecekleri her köpek için rahat bіr yuva olacaktır.

Oysa otelden gelen aralıksız köpek havlamalarının şüphe uyandırması ve köpek yakalayıcılarının dikkatini çekmesi üzerine, Andi ile Bruce, köpekleri oraya kimin yerleştirdiğinin anlaşılmasını önlemek için ellerindeki her imkana başvuracaklardır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.