Korku Hikayeleri

Genç bіr kadın bіr psikopat tarafından kaçırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bіr yolunu bulmaya çalışmaktadır, ve bu psikopatla birlikte h…
Korku Hikayeleri

Genç bіr bayan bіr psikopat kadar kaçırılmıştır. Ölümle burun buruna gelen kadın adamdan kurtulmanın her şeyden önce hayatta kalmanın bіr yolunu bulmaya çalışmaktadır, ve bu psikopatla birlikte hayatının oyununu oynamaya başlar. Yaşamanın tek yolu ona korkulu hikayeler anlatmaktadır. Bu sayede filmin çerçeve hikayesi ortaya çıkıar.

Kadının anlattığı 4 ayrı hikayelerin ilkinde minik bіr kız ve erkek kardeşi yer alırken, ikinci hikayede ise 30 bin feet yükseklikteki bіr uçakta, bіr hızlı katilin estirdiği terör beyazperdeye taşınıyor. Üçüncü hikayede iki kız kardeşin dar sırları anlatılırken, son öyküdeyse bіr ambulanstaki beş kişi, ölümcül bіr virüsten korunmaya çalışıyor…

4 ayrı yönetmenin 10 ayrı başrol oyuncusuyla çalıştığı film, Güney Kore’nin sarsıcı yapımlarından biri olarak da gösteriliyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.