Korku Seansı

Ülkemizde ‘Korku Seansı’ adı ile Eylül ayında gösterime girmesi planlanan ‘The Conjuring ’in son afişi de yayınlandı.Gerçek bіr hikayeden uyarlanan “Korku Seansı / The Conjuring”, paranormal olayları a…
Korku Seansı

Ülkemizde ‘Korku Seansı’ adı ile Eylül ayında gösterime girmesi planlanan ‘The Conjuring ’in son afişi de yayınlandı.Gerçek bіr hikayeden uyarlanan “Dehşet Seansı / The Conjuring”, paranormal olayları araştıran Ed ve Lorraine Warren ’ın nasıl dünyaca ünlü olduklarının korkutucu hikayesini anlatıyor; olaylar Ed ve Lorraine ’in, karanlık bіr varlık göre hayatları alt üst edilen bіr ailenin çiflik evine çağırılmalarıyla başlıyor. Şeytani bіr varlıkla yüzleşmeye zorlandıklarında, Warrenlar, kendilerini hayatlarının en korkunç vakasının içinde buluyorlar.“Nefret Seansı / The Conjuring”in başrollerinde Academi Ödülü adayı Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston ve Lili Taylor yer alıyor. Yönetmen James Wan.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.