Korkunç Bir Film 4

Cindy Campbell, lanetli bіr evde, yaşlı bіr kadına bakıcılık yapmak üzere işe alınır ve bіr çocuğun hayaleti ile tanışır. Bu sırada yan komşu, vinç operatörü Tom Ryan, genç oğlu Robbie ve kızı Rachel …
Korkunç Bir Film 4

Cindy Campbell, melun bіr evde, ihtiyar bіr kadına bakıcılık yerine getirmek üzere işe alınır ve bіr çocuğun hayaleti ile tanışır. Bu sırada emrindeki komşu, vinç operatörü Tom Ryan, genç oğlu Robbie ve kızı Rachel ile birlikte hafta sonunu babaları ile geçirmektedirler. Cindy ve Tom karşılaşırlar ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak Dev Üçayaklılar dünyayı kuşattıklarında Tom, Robbie ve Rachel ile birlikte kaçar, Cindy de bіr köye içten gezi yapıp, bіr bilmecenin cevabının gerisinde dünyayı kurtarmanın yollarını araştırır. ABD başkanı, zekası ve yeteneği doğrultusunda gezegeni savunmaya hazırlanır. Oyuncu performansları ve Garez Köy, Testere, Milyonluk Bebek ve Brokeback Dağı filmlerine yaptığı göndermelerle dikkat çeken eleştirel bіr komedi.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.