Korkunç Bir Film 5

Filmde, küçümseyen, soğuk, otoriter, ve seks düşkünü Fransız dans şirketi direktörü Pierre yeni bіr üretime giriyor. Jody (Tisdale), iki çocuk annesi 20’lerinde genç bіr Kafkas ve yine 20’lerinde Afri…
Korkunç Bir Film 5

Filmde, alaycı, soğuk, otoriter, ve seks düşkünü Fransız dans şirketi direktörü Pierre yeni bіr üretime giriyor. Jody (Tisdale), iki çocuk annesi 20’lerinde genç bіr Kafkas ve yine 20’lerinde Afrika kökenli Amerikalı arkadaşı Kendra (Ash) bu prodüksüyonda baş rol için yarışmaktalar. Jody’nin son derece kontrol tez canlı eski bіr dansçı olan annesi Jody’nin parlak bіr dans kariyeri olacağına kendini inandırmıştır. 30’lu yaşlarının ortalarında fazla kabiliyetli bіr dansçı olan Heather Daltry (Shannon) prodüksüyondan atılır ve çılgına döner.

Filmin başrollerinde Ashley Tisdale, Erica Ash, Lindsay Lohan, Charlie Sheen, Simon Rex, Molly Shannon, Terry Crews, Marisa Saks, Heather Locklear, Jasmine Guy, Angie Stone, Kate Walsh, Angela “Big Ang” Raiola, Sherée Whitfield, Mike Tyson, Audrina Patridge, Kendra Wilkinson ve Katt Williams oynuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.