Kötü Çocuk Fragmanı

Kötü Çocuk film fragmanın, da internet ortamında 100 milyondan fazla okunan en çok satanlar listesinde olan kitabın filminde Meriç karakterini Tolga Sarıtaş, Kayla karakterini ise Afra Saraçoğlu canlandırıyor. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ın üstlendiği Kötü Çocuk 20 Ocak ta sadece sinemalarda
Kötü Çocuk Fragmanı

Büşra Ufak ün Kötü Çocuk romanından esinlenerek sinemaya uyarlanmıştır. Filmde az önce 17 yaşında genç bіr kız, hiç görmediği babası aniden hayatına girdiği için bunalımlar geçirir ve babasının yazdırdığı kolejdeki en kötü ve belalı çocuğuyla arkadaşlık kurup babasını cezalandırmak ister. Ancak işler o şekilde gitmez ve genç kız kötü çocuğa aşık olur. Yağız Yüksek Dağ Akaydının yönetmenliğindeki filmin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Afra Saraçoğlu var. Romandan film haline getirilen Kötü Çocuk 20 Ocak 2017 de Sinemalarda. Filmin hakkında daha fazlası için, fragmanı izlemeyi unutmayın.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.