Kötü Öğretmen

O Elizabeth Halsey. Hem bol bol verdiği düşük notlar, hem de münasebetsiz ağzı, acımasız tavırları ve sık sık sarhoş olmasıyla ün yapmış bіr ortaokul öğretmenidir. İçki içer, kafayı bulur. İdeali ise…
Kötü Öğretmen

O Elizabeth Halsey. Ayrıca bol bol verdiği düşük notlar, keza de vakitsiz ağzı, zalim tavırları ve çoğu kez ayyaş olmasıyla ün yapmış bіr ortaokul öğretmenidir. Alkol içer, kafayı bulur.

İdeali ise bіr an önce evlenip ev kirası ödemek için çalışmaktan kurtulmaktır.

Fakat nişanlısı tarafından bіr anda terk edilince, okulun varlıklı ve yakışıklı yedek öğretmenine kancayı takmaya çalışır. Tabii öğretmen Scott’a kafayı takan sadece Elizabeth değildir. Meslektaşı Amy erkekleri her tarafta çıkartmakta ustadır ve yakışıklı Scott’u kimseye kaptırmak istemez. Diğer yana gövde eğitimi öğretmeni Russell da Elizabeth’e asılmaktadır!

Çılgın hoca Elizabeth, bin türlü dalavere ile bütün bu işleri ve böylece tabii öğrencileri yöneticilik eder!

Başrollerini Cameron Diaz, Justin Timberlake, Lucy Punch, John Michael Higgins ve Jason Segel ’ın paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda televizyon filmleri ve dizilerle tanınan Jake Kasdan otururken, senaryoda The Office dizisinin senaristleri Gene Stupnitsky ve Lee Eisenberg’in imzası var.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.