Koy Verdin Gittin Beni Filmini izle – Koy Verdin Gittin Beni Yerli Film izle

Axel Oğuz Almanya ’da babasıyla yaşamaktadır. Ailesinin geri kalanını hiç görmemiştir ve akrabalarıyla tanışmak istiyordur. Ancak babası buna
Koy Verdin Gittin Beni Filmini izle – Koy Verdin Gittin Beni Yerli Film izle

Axel Oğuz Almanya ’da babasıyla yaşamaktadır. Ailesinin geri kalanını hiç görmemiştir ve akrabalarıyla tanışmak istiyordur. Ancak babası buna oldukça karşıdır. Oğlunun akrabalarıyla tanışmamasında diretmektedir. Oğuz babasına rağmen motoruna atlayıp Amasra ’nın yolunu tutar. Amacı burada yaşayan dedesi ve akrabaları ile tanışmaktır. Amasra ’ya gelen Axel Oğuz burada Fidan ’la tanışır. Hemencecik aşık olan adamın Amasra ’da kalmak için artık 2 sebebi vardır. Babasıyla dedesinin arasını bozan olayı öğrenerek ikisini her yerde barıştırmak ve Fidan ’a yakın yapabilmek… Amaçlarına ulaşana kadar Türkiye ’den ayrılmaya hiç niyeti yoktur.
Başrollerini Halil Ergün, Ümit Acar, Burçin Abdullah ve Irtifa Özdemir ’in paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Korhan Yurtsever, Cemile K. Karadaş ve Tülay Kocatürk üçlüsü üstleniyor. Filmin senaryosunda ise yönetmenlerden Yurtsever ile birlikte Serap Gazel ’in imzası var.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.