Lanet

Ellison Oswalt isimli bіr suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere, eşi Tracy ve iki çocuğuyla birlikte ülkenin bіr ucundan diğerine seyahat eder. Kirala…
Lanet

Ellison Oswalt isimli bіr suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen dehşet cinayetleri analiz etmek üzere, eşi Tracy ve iki çocuğuyla birlikte ülkenin bіr ucundan diğerine yolculuk eder. Kiraladıkları dairede daha önce yaşayan tüm hane halkı öldürülmüştür. Ellison evin tavan aralarında esrarengiz bіr kutu bulur. Bulduğu bu kutunun içinden bіr adet projektör ve onlarca video kaseti çıkar. Kasetleri izlemeye karar verir ve karşılaştığı netice tüyler ürperticidir. Karşısına meydana çıkan şey daha önce burada yaşayan ailelerinin cefa ve ölümlerini kayda alındığı snuff filmlerdir. Kanı donan Ellison cinayetlerin ardında yatan gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir.

Yapımını Paranormal Activity filminin yapımcılarının yürüttüğü filmin yönetmen koltuğunda The Exorcism of Emily Rose filmiyle tanıdığımız Scott Derrickson bulunuyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.