Last Vegas

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok iyi dost olan üç adamdır. Ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu çılgın dörtlü bekarlığa …
Last Vegas

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri dost olan üç adamdır. Ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu deli dörtlü bekarlığa veda için Las Vegas ’ın yolunu miktar. Yaşları umurlarında belkі değildir, onlar yaşamlarının altın çağlarındadır. Lakin “günahlar şehrine” adım attıklarında, böylece çok şeyin değiştiğini göreceklerdir. Ve dostlukları düş belkі edemeyecekleri testlerden geçecektir. Adam Brooks ve Dan Fogelman ’ın iki taraflı senaryosu ile hayata geçen deli komedi filminin yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlenirken, başroldeki dörtlüyü ise Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman ve Kevin Kline canlandırıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.