Loong Craft

Loong Craft (Ios) indir. Loong Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telelefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
Loong Craft

Eşsiz bіr rol yapma deneyimi sunan Loong Craft, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda zevkle oynayabileceğiniz bіr oyundur. Sona Ermek bilmeyen savaşlar ve aksiyon batmış olaylar ile Loong Craft sizleri bekliyor.

Yüksek bіr MMORPG deneyimi yaşatan Loong Craft, şehirlerde geçen savaşlara konut sahipliği yapan bіr oyundur. Ayrı devletler ve krallıklar arasında geçen oyunda tarafınızı seçerek keza hamle hemde savunma rolü üstleniyorsunuz. Gelişmiş grafiklere de sahip olan oyunda onlarca şahsiyet ve kahraman yer alıyor. Siz ise size en yerinde karakteri seçerek mücadeleye başlıyor ve savaşlardan şampiyon gelmeye çalışıyorsunuz. Oyunda dilerseniz okçu dilerseniz de savaşçı olabiliyorsunuz. Oyuncularına pek çok seçenek bırakan oyunda zamanın nasıl geçtiğini de anlamıyorusunuz. bu nedenle oyun tiryakilik yapan bіr etkiye sahip. Cesurluk gerektiren oyunda ganimetler toplayabilir ve karakterlerinizi daha kuvvetli hale de getirebilirsiniz. Zevkli zamanlar geçirebileceğiniz bіr oyun olan Loong Craft’ı sakın kaçırmayın. Oyunda yer alan lonca sistemiyle de savaşlarda tek kalmaktan kurtulabilir ve zinde ittifaklar gerçekleştirebilirsiniz. 6 bambaşka devlet ve 3 krallık sizleri bekliyor. Hem oyunda yer alana sesli sohbet özelliğiyle de diğer oyuncularla kolay yoldan irtibat kurabilirsiniz. Hem Loong Craft daha o kadar fazla gelişmiş özelliğe de sahip.

Oyunun Özellikleri;

Yüksek grafik kalitesi Aksiyon dolu sahneler Lonca sistemi 3 krallık, 6 devlet Sesli sohbet imkanı

Loong Craft oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.