makenines

makenines (Ios) indir. makenines, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
makenines

makenines, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bіr bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bіr oyun olan makenines’da rakamları hareket ettirerek 9 sayısına ulaşmaya çalışıyoruz. 

Dünyaca meşhur Sudoku oyununa benzeyen makenines, engebeli bіr oyun olarak karşımıza çıkıyor. Farklı mekaniklere sahip olan oyunda sayıları sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket ettirerek 9 rakamına ulaşmaya çalışıyoruz. Oynaması epeyce basit bіlе çözmesi bіr hayli baskı olan oyunda hamlelerinizi itinalı yapmanız gerekiyor. Birbirinden engebeli 60 bölüme sahip olan oyunda ayrı zorluk seviyeleri de yer alıyor. Epeyce eğlenceli süre geçirebileceğiniz oyunda işiniz de oldukça zor.İlginç geçişleri ve hoş animasyonlarıyla makenines gözlerinize de hitap eden bіr oyundur. Bulmaca çözmeyi seven biriyseniz makenines mutlaka ilginizi çekecektir.

Oyunun Özellikleri;

60 engebeli bölüm 5 bambaşka oyun mekaniği Benzersiz oyun kurgusu Güzel oyun teması

makenines oyununu iOSişletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.