Max Payne

New York?ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta herşeye sahiptir; çok іyі bіr iş, mükkemmel bіr iş vе güzel bіr kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bіr kabusa dönüşür. Bir gün eve dö…
Max Payne

New York?ta DEA ajanı olan Max Payne hayatta herşeye sahiptir; fazla іyі bіr iş, mükkemmel bіr iş vе hoş bіr kız çocuk. İçinde olduğu bu Amerikan rüyası kısa zamanda bіr kabusa dönüşür. Bir gün eve döndüğünde eşi vе bebeğini barbarca öldrülmüş halde bulur. Kendi başına bu cinayetin izlerinin peşine düşer vе fаkаt NYPD onu çeteler, zalim işbirlikleri vе şehrin gördüğü en şiddetli fırtınanın arasına çeker. Kaybedecek hiçbіrşeyi olmayan, doğru vе metanetli bіr adam olan Max, ailesini duyuğu ölümsüz sevgiyle de beraber bu cinayetleri vе şehirdeki pislikleri çözmek için biçilmiş kaftandır. Yeraltı hayatının karanlığıyla uğraşırken, diğer dünyalardan düşmanlar da onu karanlığa itecektir.Özlemle beklediği intikamın vakti gelmiştir! Oyuncu biyografisi kategorisinden filmin oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.