Medyum Ali Gürses yorumları

Havas ilmi üstadı Medyum Ali Gürses, internette yer alan medyum yorum ve şikayet sitelerinde kendisinden en çok bahsedilen isimlerin başında geliyor. Bunların çok büyük çoğunluğu da olumlu şekilde. Biz de bu yazımızda hakkındaki yorumlardan bazılarını derlemek istedik. Özellikle yıldızname ve büyü bozma konusundaki başarılarından insanların övgüyle bahsettiği Medyum Ali Hoca başta Almanya, Hollanda, Danimarka gibi Türk vatandaşlarının çoğunlukla bulunduğu ülkelere de kargo yoluyla çalışma gönderebiliyor. “Merhaba arkadaşlar sizlere basımdan gecen bir olayı anlatmak istedim benim 3 yıllık düzenli bir ilişkim var ne yazık ki son zamanlarda sevgilim bana karşı olan hareketleri değişmeye başladı beni devamlı hor görmeye hakaret etmeye ve vurmaya başladı daha önce böyle bir insan olmadığı için önce belki canını sıkan bir şeyler vardır diye düşünmeye başladım ama
Medyum Ali Gürses yorumları

Havas ilmi üstadı Medyum Ali Gürses, internette yer alan medyum yorum ve şikayet sitelerinde kendisinden en çok bahsedilen isimlerin başında geliyor. Bunların çok büyük çoğunluğu da olumlu şekilde. Biz de bu yazımızda hakkındaki yorumlardan bazılarını derlemek istedik. Özellikle yıldızname ve büyü bozma konusundaki başarılarından insanların övgüyle bahsettiği Medyum Ali Hoca başta Almanya, Hollanda, Danimarka gibi Türk vatandaşlarının çoğunlukla bulunduğu ülkelere de kargo yoluyla çalışma gönderebiliyor.

“Merhaba arkadaşlar sizlere basımdan gecen bir olayı anlatmak istedim benim 3 yıllık düzenli bir ilişkim var ne yazık ki son zamanlarda sevgilim bana karşı olan hareketleri değişmeye başladı beni devamlı hor görmeye hakaret etmeye ve vurmaya başladı daha önce böyle bir insan olmadığı için önce belki canını sıkan bir şeyler vardır diye düşünmeye başladım ama durum daha da kötü olmaya başladı bende çaresizce internetten araştırma yapmaya karar verdim ve Medyum Ali Gürses ‘i buldum her şeyi kendisine anlattım ve bana bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi önce bir bakım çalışması yaptı ve sevgilime büyü yapıldığını öğrendim bununla ilgili olarak büyüyü bozabilirim dedi kendisine güvenip hemen işleme basladık 6 günde sonuç aldım sevgilimin o agresif öfkeli hırçın halleri bir anda yok olmaya basladı sanki .gel gelelim işlemin sonunda her şey daha iyi oldu eskiden bile bana bu kadar samimi ve sıcak davranmadığını söyleyebilirim. Bu tür medyum hoca işlerine inanmayan biri olarak gerçekten mucize. Medyum Ali Gürses şeklinde iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz”

“Öncelikle herkese merhaba.. Bundan yaklaşık olarak 1 ay önce karımla birlikte evimizi temizlerken oturduğumuz koltuğun altında üçgen şekilde bir kağıt fark ettim .. Hemen karımla beraber bantlanmış şekilde bulduğumuz kağıdı açtık içinde karmaşık bir yazı yazıyordu. önce anlamaya çalıştık ne yazdığını internete bakıp bir araştırma yaptık fakat ne anlama geldiğini bir türlü bulamadık o arada içimde bir şüphe oluştu evin bütün odalarını bakmaya karar verdik ve daha büyük bir dehşete düştük banyoda dahil olmak üzere 4 tane vefk bulduk bununla ilgili olarak ne yapabiliriz diye düşünürken aklıma birden tanıdık bir imama gidip kağıtlarla birlikte sorduk ne olduklarını imam bunun bir büyü olduğunu ve verdiği duaları belli aralıklarla okuyup vefklerın olduğu yerleri klorak la silinmesi gerektiğini söyledi fakat değişen hiç bir şey olmadığı gibi karımla sürekli olarak tatsızlıklar yaşamaya başladık bende ne yapacağımı düşünürken aklıma kuzenimin daha önceden bahsettiği Medyum Ali hoca geldi aradığımda bu konuyla alakalı olarak eğitimleri olduğunu daha önce mısırda vaaz eğitimi aldığını kendisine daha öncede buna benzer konularda başvurulduğunu belirtti.. ve öncelik olarak evde bulduğunuz kağıtların hepsini bir araya toplayıp bir ağacın kenarına gidip yakmamız gerektiğini ve vereceği duaları her gün okumamız istedi onun haricinde bir zarfın içinde okunmuş bir vefk gönderdi ve biz söylediği talimatları yavaş yavaş yerine getirdikten sonra evdeki tatsız ortamın tamamen bitmeye başladığını gördük … 1 ayın sonunda işlem tamamen başarılı olmuştu Ali Gürses Hocam bundan ötürü size olan vefa borcumu buradan ödemek istedim…”

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.