Medyum Olcay hakkında yorumlar

Bugün hepimizin merak konusu olan ve gizemi bulunan, hepimizin hayatın için de yada aklında mutlaka bulunan ve bir çok soru işareti zihinlerimizi meşgul eden Havas İlmi ve büyü ile gerçek medyumluk hakkında yaptığımız röportajımızı yayınlamayı istedik. Röportajımızı ise Medyumluk alanında ismini başarı ile söz ettiren ve uzun yıllarını bu işle meşgul olarak geçiren, bir çok insan tarafından tercih edilen ve güven kazanmış, genç yaşına rağmen hoca ünvanı ile anılan kendisini mesleğine ve ilmine adamış Medyum Olcay Hoca ile gerçekleştirdik. Bu anlamda çok yoğun olmasına rağmen bizi misafir ettiği ve sorularımızı tüm samimiyeti ve açıkgönüllüğü ile cevapladığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Olcay Hocam öncelikle kendinizen kısaca bahsdermisiniz ve Medyumluk hakkında biz biraz bilgi verir misiniz? Uzun yıllardır Medyumluk mesleğini icra ediyorum
Medyum Olcay hakkında yorumlar

Bugün hepimizin merak konusu olan ve gizemi bulunan, hepimizin hayatın için de yada aklında mutlaka bulunan ve bir çok soru işareti zihinlerimizi meşgul eden Havas İlmi ve büyü ile gerçek medyumluk hakkında yaptığımız röportajımızı yayınlamayı istedik. Röportajımızı ise Medyumluk alanında ismini başarı ile söz ettiren ve uzun yıllarını bu işle meşgul olarak geçiren, bir çok insan tarafından tercih edilen ve güven kazanmış, genç yaşına rağmen hoca ünvanı ile anılan kendisini mesleğine ve ilmine adamış Medyum Olcay Hoca ile gerçekleştirdik. Bu anlamda çok yoğun olmasına rağmen bizi misafir ettiği ve sorularımızı tüm samimiyeti ve açıkgönüllüğü ile cevapladığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Olcay Hocam öncelikle kendinizen kısaca bahsdermisiniz ve Medyumluk hakkında biz biraz bilgi verir misiniz?

Uzun yıllardır Medyumluk mesleğini icra ediyorum ve mesleğimi çok sviyor ve kesinlikle çok saygı duyuyorum. Çok uzun süre Mısır ve İranda arap hocalardan Havas ilmi ve Pagan kültürü ve diğer eski kültürler hakkında eğitim aldım. Ancak sadece eğitim almak ile icra edilebilecek bir meslek değildir Medyumluk. Özel yetenek gerektiren sezgi ve ruhani dünyada özel sezgilerine sahip olmak ve tabiki Havas ilmi ve ilgili diğer ilimler hakkında ciddi bir eğitim ve tecrübe sahibi olmak gerekir. Benim Medyumluk alanına girişim genç yaşlarda kendimdeki özel yeteneğimi keşfetmem ve bu alanda gelişmeye karar verişimle başladı. Çünkü insan olgusu ve insanlara yardımcı olmak benim için hayat felsefesidir. Bu yeteneye sahip olduğumu anladığımda ise bunu geliştirmeyi hedefledim. Sonrasında anladım ki insanlara yardımcı olmak ve olumlu sonuçlar alıp mutlu olduklarını görmek beni çok mutlu ediyr motivasyonumu artırıyordu.

Peki Olcay Hocam Büyü yapımı ve tekniği hakkında bize bilgi verirmisiniz? Bu konuda en etkili sonucu almanın yolu nedir?

Büyü eski pagan kültürü ve Mısır, İran kültürlerinde yaygın olan ve yüzyıllardır uygulanan tılsımlı işlemlerdir. Bu kültürün doğuşu ve etkilerinin görülmesi üzerine geliştirilmiştir. Büyü etkili ve güçlü bir işlemdir. Özel yetenek, ilim ve teknik gerektiren profesyonellik alanı olan bir konudur. Uygulanışı ve istenilen etkinin alınması ve doğru yöntemin seçilmesi en önemli hususlardır. Ancak sahte medyumlar tarafından büyü hakkında ciddi br bilgi kirliliği yaratılmıştır. Olmayacak etkiler sanki olacakmış, mucizeler yaratacakmış gibi algı yaratılarak insanları umutleri ve dertleri üzerinden sömürü haline getirilmeye çalışılmaktadır. Bu nedenle büyü işlemi içingerçek ve işinin ehli bir medyum bulunması en önemli husustur. Bu anlamda medyum yorumları ve medyum şikayetlerine sıkça bakıyorum ve maalesef ki sahte medyumlar tarafından bir çok insan olduğunu görüyorum. Kesinlikle iyi araştırarak medyum bulunmalıdır. Büyü ve tılsımlar günlerce süren uğraşlar gerektirebilir. Bu büyünün çesidine amacına farklılık gösterir.

Peki üzerimizde olumsuz bir büyü olduğunu hissedersek yada şüphelenirsek ne yamalıyız?
Bu husus ayrı bir önem arz eder. Normal davranış ve yaklaşımınızdan başka bir hale girdiyseniz ve bunu kontrol altına alamıyorsanız, ruh halinizde değişimler oluyor ise üzerinize büyü yapıldığını düşünebilirsiniz. İyi bir medyum hoca tarafıdan bakım yapılması ve eğer büyü varsa derhal bozumu sağlanmalıdır. Büyü bozmak ise büyü yapmaktan daha zordur ve yine yukarıda belirttiğim gibi usta ellerde yapılması gerekir. Çünkü büyü etkisinin mezara kadar gidebilir. Bu anlamda bozum işlemi çok önemli ve kaçınılmazdır.

Bu kadar yoğunluğun ve çalışmanın arasında çok da vaktinizi almak istemiyoruz. Size ulaşmak isteyen insanlar hangi yollardan ulaşabilirler?

Benimle iletişime geçmek isteyenler medyum olcay@gmail.com email adresinden, yine http://www.medyumolcay.com ‘daki iletişim formundan 24 saat bana herkes ulaşabilir. Ayrıca 0532 367 13 25 numaralı telefon numarasından arayabilir yada watsup yolu ile mesaj gönderebilirler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.