Mezarına Tüküreceğim

Jennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya ağırlık veren genç bіr kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde Jennifer’ın yalnız hali çevre yaşayan adamların ilgisini çeker. Bir gece genç kadını korku…
Mezarına Tüküreceğim

Jennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya tartı veren genç bіr kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde Jennifer’ın yalnız hali çevre yaşamış adamların ilgisini çeker. Bir gece genç kadını ödünü koparmak için yaşadığı yeri basarlar çünkü işler umulmadık biçimde çığrından çıkar. Jennifer’a önce zulüm eder ardından da bütün gece boyunca tecavüz ederler. Lakin Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler.

Lakin genç kadın büyük ve yıkıcı bіr intikam için geri dönecektir…

Meir Zarchi imzalı, 1978 yapımı kült Day of the Woman filminin her yerde çevrimi olan filmin yönetmenliğini bu sefer Steven R. Monroe üstlenirken, süreklilik ise Stuart Morse’a ait.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.