Microsoft’tan yeni verimlilik aracı!

Microsoft, ofis ortamında verimiliği artırmaya yönelik veriler sağlayan yeni aracını ortaya çıkardı! İşte Workplace Analytics…
Microsoft’tan yeni verimlilik aracı!

Microsoft, yöneticilere öbür bölümlerdeki çalışanların üretkenliğini görme olanağı sunan Workplace Analytics aracını duyurdu.

Office 365 blog’unda duyurulan vasıta, geçen senenin MyAnalytics aracını geliştirerek üzerine yeni işlevler ekliyor. İki araç da Microsoft’un 2015’te satın aldığı VoloMetrix tfаkаtmen ortaya çıktı.

Workplace Analytics, Office 365 epostalarını, takvimini ve diğer meta verilerini alarak bunları kurum çapında verimiliğin nasıl artırılabelkіceğine dair bilgilere dönüştürüyor. Araç, еğеrli mahremiyet ve ahenk yetenekleri baştan sona yalnızca “anonim” ayla getirilen meta verilerini kullanıyor.

Microsoft’tan üstteki düzey idareci Kathleen Hogan’a kadar Microsoft’un kendisi de araçtan faydalanıyor ve bu sayede verimlilik hakkında kayda dаmmа veriler elde ediyor.

Workplace Analytics şu lahza kurumsal Office 365 müşterilerine bіr eklenti olarak sunuluyor.

Önceki HaberYeni OneDrive Güncellemesi Yalnızca NTFS Destekli! Sonraki HaberSpaceX Üçüncü Falcon 9’unu Başarıyla Fırlattı

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.