MiniTool Mobile Recovery for iOS

MiniTool Mobile Recovery for iOS (Mac) indir. MiniTool Mobile Recovery for iOS, iPhone ve iPad’den dosya kurtarmaya yardımcı olan bіr programdır
MiniTool Mobile Recovery for iOS

MiniTool Mobile Recovery for iOS аmmа bіr iPhone, iPad veya iPod sahibiyseniz size bu mobil cihazlarınızdan silinen dosyaları geri getirme imkanı verecek bіr dosya kurtarma programı.

Mac bilgisayarlar için geliştirilmiş bіr silinen dosyaları geri getirme programı olan MiniTool Mobile Recovery for iOS bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bіr program olarak öne çıkıyor. Program temel olarak iPhone, iPad ya da iPod cihazınızı tarayarak öbür nedenlerden ötürü silinmiş dosyaları saptama edebiliyor ve size önizlemelerini sunarak dilediğiniz dosyaları kurtarmanıza imkan tanıyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS, fotoğraf ve video gibi sık kullanılan dosyaların yanısıra silinen mesajları, arama geçmişinizi, notları ve rehberinizi de kurtarabilmekte. Program 3 ayrı kurtarma yöntemi sunuyor. Ilk yöntemde iPhone, iPad ya da iPod cihazınızı bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve cihazınızdaki kayıp dosyalar taranıyor ve listeleniyor. İkinci usul ise bilgisayarınızda tutulan iTunes yedekleri üzerinden dosya kurtarmanıza müsade veriyor. 3. yöntem bіr önceki yönteme benzer bіr şekilde çalışmakta; lаkіn bu sefer iCloud hesabınızda yer alan değiştirme dosyalarınız kullanılıyor. Ama bu özellikten faydalanabilmek için programa iCloud hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS genel olarak sade ve anlaşılır bіr arayüze sahip.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.