Mucizeyi Kadınlar Yaratır

Kate Reddy kariyerinin zirvesinde, 9 farklı ülkenin işlerini yürüten bіr finans uzmanıdır. Evli ve iki çocuk annesi olan Kate evin geçimini, çocuklarının bakımını üstlenmiştir. Fakat geceleri uyuyamad…
Mucizeyi Kadınlar Yaratır

Kate Reddy kariyerinin zirvesinde, 9 öbür ülkenin işlerini yürüten bіr finans uzmanıdır. Evli ve iki çocuk annesi olan Kate evin geçimini, çocuklarının bakımını üstlenmiştir. Lakin geceleri uyuyamadığını, kesintisiz evde ve işte yapması gerekenleri kafasında kurduğunu ayrım edince, kendisine fazla yüklendiğini, ne dek koşuştursa еğеr güzel şeyleri yaşamak için geç kaldığını anlar.
Günümüz dünyasında çalışan modern annelerin, konut-iş-özel hayat üçgeninde bölünmesini m,zahi bіr dille ele bölge komedinin başrollerini Sex and the City ‘nin yıldızı, Sarah Jessica Parker, Greg Kinnear, Pierce Brosnan paylaşıyor.

1994 yılında Bullets Over Broadway filminin senaryosu ile Socar’a day gösterilen senaryo yazarı, aktör ve yönetmen Douglas McGrath’nin çektiği yapım, Allison Pearson’ın aynı adlı romanından Aline Brosh McKenna tarafından beyazperdeye uyarlanmış. Pearson ve McKenna bununla beraber filmin yapımcıları arasında yer alıyorlar…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.