Nanny Büyük Patlama

2006 yılında gösterime giren aile komedisi “Nanny McPhee”nin devamı niteliğindeki filmin konusu kısaca şöyle : Zaman boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaş…
Nanny Büyük Patlama

2006 yılında gösterime giren aile komedisi “Nanny McPhee”nin devamı niteliğindeki filmin konusu kısaca şöyle : Vakit boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaşa gitmesinden daha sonra aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan genç anne Hanımefendi Green ’in (Maggie Gyllenhaal) kapısında belirir. Hanımefendi Green ’in çocuklarının başının dertte olduğunu ayrım eder. Eve yerleşen, hiç de ayrılmaya niyeti olmayan küstah ve iğrenç iki kuzene karşısında uğraş vermektedirler. Uçan motosikletlerle heykellerin, ağaçlara tırmanabilen bіr domuz yavrusunun ve en olmadık anlarda ortaya çıkan yavru bіr filin yardımıyla harekete geçen Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni beş ders öğretmek için sihirsel güçlerini kullanacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.