New York Taxi

Bekar bіr anne olan Belle, Manhattan’daki en hızlı pizza dağıtıcısıdır. Taksicilik yapmaya başladığında da, modifiye edilmiş arabasıyla herkesin tozunu atmaya başlaması çok da şaşırtıcı olmaz bu yüzde…
New York Taxi

Bekar bіr anne olan Belle, Manhattan’daki en süratli pizza dağıtıcısıdır. Taksicilik yapmaya başladığında da, modifiye edilmiş arabasıyla herkesin tozunu atmaya başlaması fazla da hayret verici olmaz bu yüzden! New York Polisi’nden Washburn ise deneyimsiz ve bіr türlü kendini gösteremeyen, yakalayamadığı banka soyguncuları yüzünden hırsına yenilen bіr genç adamdır. New York bankalarına seksi kadınlardan oluşan bіr soyguncu çetesi musallat olduğunda bu ahenksiz ikilinin isteksiz işbirliği tuhaf bіr şekilde iyi netice verecektir. Sonuçta Belle’in kullandığı bіr taksi süratle olay yerine vararak her seferinde polisi ekmeyi başaran soyguncuların ensesine binebilir yok mi?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.