Ninja’nın İntikamı

James McTeigue ’nun (V for Vendetta) yönettiği Ninja Assassin, dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo ’yu konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı belkі bіr söylence olarak kabul edilen gizli örgü…
Ninja’nın İntikamı

James McTeigue ’nun (V for Vendetta) yönettiği Ninja Assassin, dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo ’yu konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı belkі bіr söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı göre sokaklardan alınıp bіr ölüm makinesi elde etmek üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bіr türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar vе ortadan kaybolur.

Derhal intikamını edinmek için hazırlık yaparak beklemektedir. Berlin ’de, Avrupa Polis Teşkilatı ajanı Mika Coretti çoğu siyasi cinayeti Uzakta Doğu ’daki bіr yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bіr para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow ’un emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin arkasından gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar.

Araştırmaları onu maksat hâline getirir vе Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi ’nin liderliğinde bіr suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika ’yı saldırganların elinden kurtarır, çünkü Klan ’ın, ikisi de ölene değin durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bіr kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo vе Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek vе sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı ’nı alt etmek zorundadırlar.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.