Ocak Ayının iki Yüzü

Yıl 1962. Parmakla örnek gösterilen bir Amerikalı çift olan Chester MacFarland vе eşi Colette, Atina ’ya seyahat ederler. Akropolis ’i gezerken tur rehberi olarak çalışan Rydal іlе çalışırlar. Colette’n…
Ocak Ayının iki Yüzü

Yıl 1962. Parmakla örnek gösterilen bir Amerikalı çift olan Chester MacFarland vе eşi Colette, Atina ’ya seyahat ederler. Akropolis ’i gezerken tur rehberi olarak çalışan Rydal іlе çalışırlar. Colette’nin güzelliğine kapılan ayrıca Chester’ın zenginliğinden etkilenen Rydal çiftin akşam yemeği davetini kabul eder. Fakat Rydal çiftin kaldığı otele gittiğinde her şeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını kısa sürede fark edecektir. Chester, baygın yatan bir adamı sürüklemek için kendisinden yardım isteyince Rydal bu Amerikalı çiftin sakladığı karanlık sırlara doğru çekilecektir. Yönetmenliğini vе senaristliğini İran asıllı Hossein Amini ’nin üstlendiği filmin kadrosunda Kirsten Dunst, Oscar Isaac vе Viggo Mortensen gibi yıldızlar, ayrıca Yiğit Özşener gibi Türk oyuncular da yer alıyor.

Film önerileri sayfamızdan sizlerde aradığınız her türlü filmi bulabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.