Ölümsüz Aşk

Bilboa ‘da yaşayan Xabi , Lukas ve John adında uzun dönemli arkadaşların hikayesini konu alan filmde bu üçlünün arkadaşları olan Maria ölümcül bіr hastalığa yakalanmıştır. Xabi, John’dan Maria’nın vak…
Ölümsüz Aşk

Bilboa ‘da yaşayan Xabi , Lukas ve John adında uzun dönemli arkadaşların hikayesini konu bölge filmde bu üçlünün arkadaşları olan Maria ölümcül bіr hastalığa yakalanmıştır. Xabi, John’dan Maria’nın vakti vaktinde ona aşık olduğunu öğrenince onu aydınlanmak için , benzer dönemlerde bu hislerinin müşterek olduğunu çünkü bunu ona söylemeye ne değin utandığını anlatır.İşte komedi bütün bu yanlışlıkların arasında başlar. Maria Xabi’ye hala benzer şekilde hissettiğini söyler ve aniden umulmadık bіr şekilde iyileşmeye başlar. Lakin doktoru maksimum 2-3 ay yaşayacağına inanmaktadır. Xabi kendisini planlamadığı bіr ilişkinin içine girmiş bulur. Ama Maria’nın durumu nedeniyle gerçekte nasıl hissettiğini ona söyleyememiştirve tüm bunların yanına Barcelona’da gebe bіr kız arkadaşı vardır. Filmin yönetmenliğini Aitor Mazo, Patxo Tellería yaparken , başrollerini Itziar Atienza, Sara Cozar ve Bárbara Goenaga paylaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.