Open365 1.0

Open365 (Mac) indir. Open365, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bіr dosya senkronizasyon programıdır.
Open365 1.0

Open365, Mac OS X işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bіr bulut uygulamasıdır. Dünyanın birincil açık kaynak bulut uygulaması olan Open365 baştan sona dökümanlarınızı kısa sürede buluta depolayabilirsiniz.

Dünyanın ilk açık kaynaklı bulut servisi olan Open365 baştan sona dökümanlarınızı kısa sürede buluta depolayabilir ve takım arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. LibreOffice Online araçlarıyla dökümanları internet üzerinden görüntüleyen Open365 tamamen dökümanlarınızda hızlıca şansın dönmesi yapabilirsiniz. Dökümanlarınızı dilerseniz takım arkadaşlarınızla da paylaşabilir ve müşterek bіr ağın içerisine girebilirsiniz. Google Dökümanlar gibi çalışan program, bütün platformlarda çalışması nedeniyle oldukça popüler. Windows, Linux, Anroid ve iOS platformlarında kullanıcılarına hizmet eden başvuru formu ile belgelerinizi her yerden açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Open365, keza kullanıcıları için 20 GB’lık bіr depolama alanı sunuyor. Seri ve açık kaynaklı olması nedeniyle aralıksız geliştirilebilir olan Open365 baştan sona işleriniz daha basit olabilir.

Open365 programını Mac OS X işletim sistemine sahip masaüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.