Opera VPN 1.0.3

Opera VPN (Ios) indir. Opera VPN, iPhone ve iPad için tamamen ücretsiz VPN ve reklam engelleme uygulaması.
Opera VPN 1.0.3

Opera VPN, ülkemizde hizmet vermeyen servislere üye olmak, aniden engellenen sosyal ağlara giriş yapmak, YouTube ’da son sürat video izlemek için tercih edilebilecek VPN uygulamaları arasından en ince ayrıntısına kadar bedava, hızlı ve güvenilir olmasıyla ayırılıyor.

Yalnızca iOS platformunda indirilebilir olan VPN uygulamasını hem iPhone hem de iPad ’de uygulamak olası. Şu lahza için 5 lokasyon arasından tercih yapma imkanı tanıyan Opera VPN ’in reklam engelleme özelliği de var. Safari, Chrome ve öteki uygulamalar için dahili reklam yasaklayıcı ansız meydana çıkan reklamları, müstehcen banner ’ları ortadan kaldırmakla kalmıyor; internet paketinizden daha az harcamanızı sağlıyor.

Reklamların yanı sıra izleyicileri de engellebilen Opera VPN, ücretli olarak sunulan VPN uygulamalarının kalitesinde hizmet veriyor. VPN uygulamasına ihtiyacınız varsa – fаkаt sitelerin pat diye engellendiği ülkemizde muhakkak kenarda durması gerektiğini düşünüyorum – elbette indirmelisiniz.

İndir11.9 MB
Opera Mini iOS
Opera Mini iOS iOS için Opera Ufak Web Tarayıcısı

İndir22.7 MB
Opera Coast iOS
Opera Coast iOS iPhone ve iPad İçin Basit ve Elverişli Web Tarayıcısı
Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.