Oz: Broken Kingdom

Oz: Broken Kingdom (Ios) indir. Oz: Broken Kingdom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunudur
Oz: Broken Kingdom

Oz: Broken Kingdom аmmа iPhone’unuzun sınırlarını ozrlayacak bіr oyun oynamak isterseniz nasihat edebileceğimiz bіr mobil RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize bedava olarak indirip oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunu olan Oz: Broken Kingdom’da bіrçoğumuzun çocukluğundan hatırlayacağı Oz Büyücüsü masalı bіr oyuna dönüştürülüyor. Oz: Broken Kingdom’da hikayenin de belli başlı kahramanı olan Ophelia Shen, Teneke Adam, Aslan ve Korkuluk gibi arkadaşlarıyla birlikte uzun bіr serüvene çıkıyor. Oz diyarı, büyük karanlık göre tehdit edildiğinde kahramanlarımız bu tehlikeyi durdurmak için gönüllü oluyorlar. Biz de onlara bu serüvende eşlik ediyoruz ve aksiyona dalıyoruz.

Oz: Broken Kingdom oynanış anlamında klasik bіr RPG. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan oyunda kahramanlarımızla saldırı yaptıktan sonra rakibimizin saldırı yapmasını bekliyoruz. Sahip olduğumuz kahraman takımında yer alan her aza kendilerine özel savaş yeteneklerine sahipler. Düşmanlarımız karşısında galibiyet elde edebilmemizin yolu da bu yeteneklerimizi içten anda kullanmaktan geçiyor.

Oz: Broken Kingdom’ı dilerseniz süreklilik modunda, dilerseniz online olarak diğer oyunculara aleyhinde arenalarda savaşarak oynayabilirsiniz. iPhone 7’nin tanıtım etkinliğinde yeni telefonunun gücünü kullanmak üzere sergilenen bu oyun grafiksel kalite açısından epeyce başarılı.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.