Özel Kuvvetler

Gazeteci Bob Wilton (Ewan McGregor) gizemli bіr kişilik olan ve Amerikan ordusunun deneysel bіr birimine ait olduğunu öne süren Lyn Cassady (Oscar ’lı oyuncu George Clooney) ile tanıştığında, kendisine…
Özel Kuvvetler

Gazeteci Bob Wilton (Ewan McGregor) gizemli bіr şahsiyet olan ve Amerikan ordusunun deneyde kullanılan bіr birimine ait olduğunu öne süren Lyn Cassady (Oscar ’lı oyuncu George Clooney) ile tanıştığında, kendisine büyük bіr çıkış sağlayacak enerjik bіr haberin peşindedir. Cassady ’ye göre, New Earth Army (Yeni Dünya Ordusu) öbür savaş yöntemleriyle gelmektedir. “Warrior Monks” (Savaşçı Rahipler) adlı birlik eşi sözde bulunmayan psişik güçlere sahip kişilerden oluşmaktadır ve düşmanın zihnini okuma, duvardan geçme, аmа bіr keçiye bakarak onu öldürme gibi yeteneklere sahiplerdir. Programın yaratıcısı Bill Django (Oscar adayı Jeff Bridges) ortadan kaybolmuştur ve Cassady ’nin görevi de onu bulmaktır. Yeni tanıştığı Lyn ’in inanılması zor hikayeleriyle aklı karışan ve merakı uyanan Bob, pat diye Lyn ’in peşi sıra gitmeye karar verir. İkili Django ’nun kaçak medyum Larry Hooper (iki Oscar® sahibi Kevin Spacey) tarafından yönetilen bakımlı kampına yol alırken, Bob da Django ’nun Yeni Dünya Ordusu ve Hooper ’ın mükemmel askerlerden oluşan kişisel ordusu aralarında kalır. Bu engebeli maceradan kurtulmak için hiç ummadığı bіr düşmanı altetmek zorunda kalacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.